Peony dreams

Святкування Хрестин

Хрещення є дуже важливим таїнством і моментом у духовному житті кожної людини. Церква заохочує святкування хрестин. Але як це зробити – залежить тільки від батьків. А ми вкладаємо глибокий сенс у кожне торжество, яке створюємо, щоб зберегти ті головні цінності, з якими приходять клієнти.

Дитячий День Народження

День народження – одна з найочікуванішіх подій для кожної дитини. У нашому колективі працюють професійні організатори дитячих свят, які зроблять цей день незабутнім для кожного іменинника. Ми з великою душею і віддачею ставимось до такого роду подій і пропонуємо різні програми в залежності від віку та захоплення дитини, враховуючи його характер, улюблені книжки і мультфільми і, навіть, шкільні предмети.

День Народження

Проведення вечірки дня народження в ковбойському стилі з неймовірною атмосферою Дикого Заходу.
Наші замовники насолоджувалися музикою в стилі кантрі, конкурсами для суворих чоловіків і прекрасних леді, а також танцями і безліччю сюрпризів. Вечірка в стилі Дикий Захід, організована нашою командою, дозволить не тільки спостерігати за чужими пригодами, але і прийняти в них участь!

Оскар

Розкіш, гламур, яскраві емоції і круті фото – все це вечірка в стилі церемонії «Оскар».
Завдяки блискучій організації новорічного корпоративу в стилі «Оскар», WayUpEvent подарував справжнє феєричне шоу з барвистими декораціями, музикою з популярних кінофільмів і фантастичною розважальною програмою.

Вечорниці

З нами корпоратив буде вдалим: неповторний колорит українського народу, смачна українська кухня та справжні народні напої, молода запалююча енергія народного фольклору, козацькі забави, посиденьки з піснями та захоплюючі танці, парубочі хитрощі та дівочі секрети, майстер-класи з народних ремесел, – все це наша компанія втілила на новорічному корпоративі в ресторані «Дикий Хутір», що знаходиться в Холодному Яру.

Combak 90

Здається, дев’яності закінчилися ось тільки вчора, але вже пройшло чимало років. Ми всі згадуємо цей період з ностальгією за минулими часами. Корпоративна вечірка в стилі 90-х – це машина часу, яка перенесла наших клієнтів в молодість, юність, а когось і в дитинство. І, щоб ця машина спрацювала на сто відсотків, наша команда продумала всі моменти свята відповідно до специфіки 90-х.

Cherkago

WayUpEvent знає, що азартному і веселому колективу до душі припаде гангстерська вечірка – корпоратив у стилі Чикаго, де можна віртуально перенестися в небезпечну романтичну атмосферу минулого з фатальними привабливими красунями і авантюристами, банкірами і грабіжниками. Такий костюмований вечір під девізом «Мафія безсмертна» нікого не залишить байдужим і надовго залишиться в пам’яті всіх учасників.

ІСІМЕК

Одним з проведених бізнес-заходів стала виставка котлів та систем опалення, виробником якого є компанія «ІСІМЕК УКРАЇНА». Завдяки WayUpEvent, Товариство «ІСІМЕК-УКРАЇНА» підвищила свій статус, донесла цінності свого виробництва до громадськості та розширила партнерську мережу.

20 років

Святкування ювілею картонно-паперової фабрики Папір Мал у м.Малин (Житомирська область) стало визначною подією не лише для працівників заводу, а й для всіх мешканців міста.
Наша команда організувала свято великого масштабу! Протягом дня ніхто з глядачів не залишився без уваги : святковий концерт, лотерея з цінними подарунками, безкоштовне частування смаколиків, розваги та фотосесії.