Тиражування на різографі

Ризограф — копіювальний пристрій великої потужності. Він ідеально підходить для друку оголошень, буклетів, бізнес-листів та іншої маркетингової продукції. Розбираємося, в чому полягає принцип дії апарата, в чому його переваги та для кого він буде корисним.

Технологія ризографії

Пристрій отримав свою назву від бренду першого виробника — японської компанії Riso. В деяких країнах його називають дуплікатором. На відміну від принтерів, ризограф використовує аналоговий чи напівцифровий принцип дії.

Для створення великих тиражів використовується заготовка, яку називають майстер-плівкою. Вона створюється на основі зображення, яке надає підключений комп’ютер або вбудований сканер. Термічна головка використовує цю основу, щоб випалити отвори на шаблоні з щільного полімерного матеріалу.

Майстер-плівка згортається в рулон та намотується на барабан. Вона використовується замість валу в офсетному друку листівок. Заготовка повільно просочується фарбою та починає обертатися. Через неї проходить паперова стрічка або заздалегідь нарізані стандартні листи. Один оберт відповідає довжині одного екземпляра готової продукції.

Переваги тиражування на ризографі

Апарат поєднує технічні принципи та плюси двох технологій друку бланків — цифрової та офсетної. Замовляючи копіювання матеріалів за допомогою ризографа, ви отримуєте:

 • оптимальну собівартість середніх та великих тиражів — від 500 до 5000 примірників;
 • можливість роботи з різними видами паперу, зокрема глянсовим матеріалом підвищеної щільності;
 • високу швидкість друку оголошень — створення майстер-плівки займає близько 1–2 хвилини, а виготовлення одного примірника — від 1 до 5 секунд;
 • роздільну здатність до 600 пікселів на дюйм — можна порівняти з більшістю лазерних принтерів та бюджетними струменевими моделями;
 • друк бланків будь-якого типу — від А6 до А3, одно- і різнокольорових, з щільністю паперу від 46 до 210 г/мкв., одно- та двосторонніх.

Для кого буде корисною технологія ризографії?

За копіюванням у середніх та великих тиражах звертаються різні підприємства. Автомобільні сервісні центри цікавляться друком технічних талонів, а магазини побутової техніки та електроніки — гарантійними листами. В медичній сфері потрібні бланки приймання пацієнтів, а в бухгалтерському обліку — форми фінансової та податкової звітності.

Одна з найпопулярніших послуг — друк оголошень. Вона буде корисною для фізичних осіб, підприємців та великого бізнесу. З її допомогою можна виконувати будь-які завдання — продавати товари, рекламувати послуги, поліпшувати впізнаваність бренду, шукати співробітників та сповіщати про майбутні заходи.

Перед проведенням конференцій, семінарів та лекцій також набуває популярності друк листівок, каталогів, буклетів, флаєрів та інших роздаткових матеріалів. У цій сфері дуже важливо зберегти оптимальний баланс ціни та якості, адже ці вироби повинні грати на користь вашого бізнесу.

Наші переваги

Звертаючись до компанії WayUp, ви отримуєте:

 1. Повний спектр послуг — від розробки макетів до друку технічних талонів.
 2. Можливість роботи з різними матеріалами — папером, картоном, керамікою, текстилем та ін.
 3. Комплексний підхід до поставленого завдання — розробляємо айдентику бренду з нуля або оптимізуємо існуючу.
 4. Вигідні ціни, знижки та спеціальні пропозиції відповідно до тиражу замовлення.
 5. Доставка готової продукції по всій території України — співпрацюємо з «Новою Поштою» та «Укрпоштою».
 6. Можливість відтермінування розрахунку для корпоративних клієнтів.
 7. Відсутність мінімального замовлення — запропонуємо оптимальний варіант для кожного проєкту, від одного екземпляра.

Де замовити тиражування на ризографі в Україні?

Типографія WayUp надає послуги високоякісного друку. Ми пропонуємо своїм клієнтам сучасні технології, зокрема цифрову та ризографічну. Щоб дізнатися більше про нашу роботу та отримати вигідну комерційну пропозицію, зателефонуйте нашому менеджеру за номером (097) 570-10-10.

Детальніше

Галерея

Контакти

Ми знаходимося за адресою:

м. Черкаси, вул. Шевченко, 170

+38 (093) 570 10 10

+38 (066) 570 10 10

+38 (097) 570 10 10

e-mail: info@way-up.com.ua

Напишіть нам