Social Media Marketing

Початківцям важко пробитися на ринки з високою конкуренцією — ефективна реклама коштує недешево. Тому оптимальним варіантом просування бізнесу для них буде маркетинг у соціальних мережах (SMM, СММ). Він дає змогу спілкуватися з потенційними споживачами на рівних, отримуючи більше довіри і найкращі показники залучення. Компанія WayUpпропонує широкий спектр послуг, зокрема рекламу, поліграфію, інтернет-маркетинг та наповнення сторінок у соціальних мережах. Розповідаємо докладніше про SMM-напрям.

Що належить до СММ-послуг?

Ми пропонуємо різні програми співпраці, які дають змогу клієнтам самостійно визначати список робіт та бюджет їхнього виконання. Комплексний пакет маркетингу в соціальних мережах передбачає проведення аудиту та створення довгострокової стратегії розвитку. Наші спеціалісти здійснюють аналіз поточного стану офіційних сторінок компанії, конкуренції та бізнес-середовища, створюють контент-план майбутніх публікацій та формують пропозиції для керівника підприємства.

Команда WayUp надає такі послуги в сфері SMM:

 • створення офіційних профілів в Instagramта Facebookз нуля;
 • аудит та оптимізація існуючих сторінок;
 • брендування — розробка комплексного фірмового стилю та тону мовлення відповідно до особливостей ринкового сегменту;
 • розробка контент-плану — графіку публікацій із тематикою дописів, найменуванням продуктів та часом публікації;
 • створення унікальних хештегів для генерації користувальницького контенту та підбір найпопулярніших тем, що відповідають діяльності компанії;
 • дизайн highlights (вічних іконок), а також шаблонів дописів та stories (розповідей);
 • налаштування та обслуговування таргетованих рекламних кампаній у соціальних мережах;
 • збирання матеріалів для публікації, зокрема проведення виїзних фотосесій;
 • створення СММ-стратегії.

Замовляючи пакети SMM-послуг, ви отримуєте щомісячні звіти зі списком виконаних робіт, розбивкою освоєння бюджету та пропозиціями вдосконалення діяльності в соціальних мережах. Це дає змогу постійно поліпшувати показники залученості та конверсії, отримуючи більшу віддачу від інвестицій у рекламу.

Чому варто оптимізувати сторінки в соціальних мережах?

Головний довгостроковий ефект, який дає SMM, — упізнаваність бренду. Заявляючи про себе потенційним покупцям та партнерам, ви формуєте чітку асоціацію певного продукту зі своєю компанією, її торговою маркою, логотипом, слоганом та іншими маркетинговими інструментами. Завдяки цьому вдається створити прошарки постійних клієнтів і навіть амбасадорів бренду, які безкоштовно допомагатимуть вам у рекламі та піарі.

Замовляючи комплексне обслуговування в сфері СММ, ви також отримуєте:

 1. Утримання клієнтів та повторні продажі. Витрати на роботу з наявною базою покупців у 5–7 разів менші, ніж на її формування. Соціальні мережі — ідеальний інструмент для нагадування про товари та послуги компанії, а також поширення нових пропозицій.
 2. Підвищення рівня довіри. Спілкуючись із клієнтами, надаючи їм корисну інформацію, відповідаючи на коментарі та оперативно обробляючи скарги, ви встановлюєте довірчі відносини. Це значно підвищує імовірність виконання цільової дії — купівлі чи запису на консультацію.
 3. Ефективну рекламу. Соціальні мережі добре підходять для таргетування — в них ви можете чітко окреслити коло своєї аудиторії та вибрати оптимальний формат звернення до неї. Це зменшує витрати на рекламу, одночасно підвищуючи її результативність.
 4. Брендування. В межах створення нової сторінки чи оптимізації існуючої ви отримуєте комплексний фірмовий стиль. Це логотип, оформлення дописів та розповідей, а також тон мовлення у зверненні до клієнтів. Такий підхід поліпшує репутацію серед покупців та партнерів.
 5. Аналітику. В соціальних мережах можна відстежувати відвідуваність сторінок, кількість реакцій на дописи та відсоток переходів за посиланнями. Це дає змогу контролювати кожен аспект діяльності компанії в інтернеті.

Де замовити послуги СММ в Україні?

Рекламна агенція WayUpдопоможе вам створити власний стиль, наповнити сторінки в соціальних мережах корисним та цікавим контентом, а також підвищити ефективність роботи існуючих профілів. Щоб дізнатися більше про послуги реклами, поліграфії та інтернет-маркетингу, зателефонуйте нам за номером  (097) 570-10-10.

Детальніше

Контакти

Ми знаходимося за адресою:

м. Черкаси, вул. Шевченко, 170

+38 (093) 570 10 10

+38 (066) 570 10 10

+38 (097) 570 10 10

e-mail: info@way-up.com.ua

Напишіть нам