Комерційне фото

Коли ви замовляєте друк фото, вам необхідно надати цифровий макет для переносу на кінцевий носій — папір, плівку чи полотно. Але що робити, коли у вас є ідея, але немає інструментів для її реалізації? Рішенням проблеми в такому випадку буде комерційна фотозйомка.

Як проходить робочий процес?

На першому етапі ви зв’язуєтесь із менеджером компанії WayUp, який розповідає про приблизну вартість та терміни виконання робіт. Далі відбувається узгодження. Ви пояснюєте, якого кінцевого результату хочете досягти для друку фотографій чи розміщення зображення на сайті. Менеджер ставить завдання спеціалістам, які уточнюють умови співпраці.

Комерційна фотосесія може бути як студійною, так і виїзною. Перший варіант дає змогу отримати суперякісні матеріали завдяки ідеальному налаштуванню освітлення, оптимальному підбору фону та попередній підготовці композиції. Але виїзна зйомка завжди дає більш живі та реалістичні фото. Крім того, їй немає альтернатив, коли йдеться про роботу з певними сценами та великими об’єктами, наприклад, із будівлями.

Готові матеріали обробляються професійним ретушером, який маскує незначні дефекти та підкреслює найважливіші деталі. Фотографії передаються клієнту разом із правом інтелектуальної власності. Але після цього можливий перехід ще до одного етапу співпраці.

Компанія WayUp надає послуги друку фото. Вам доступна сучасна поліграфія — оголошення, флаєри, листівки, конверти, блокноти, каталоги та інші вироби. Широкоформатний друк фотографійдає змогу отримати конструкції для зовнішньої реклами, зокрема білборди, вивіски, банери, штендери.

Де буде корисною комерційна фотозйомка?

Сучасний бізнес багато в чому залежить від мультимедіа — як в інтернеті, так і офлайн. Звичайні текстові оголошення в газетах працюють не так ефективно, як колись — люди хочуть бачити яскраві зображення, динамічні відео та гучні заклики до дії. Тому зйомка для друку фото або розміщення картинок онлайн принесе користь майже вусіх сегментах ринку. Серед них слід особливо відзначити:

  • роздрібну торгівлю — харчову та нехарчову;
  • нерухомість та рієлторський бізнес;
  • медичні послуги;
  • банки та фінансовий сегмент;
  • продаж автомобілів, будівельної та сільськогосподарської техніки.

Професійний фотограф створить серію знімків, дотримуючись заданої стилістики та виконуючи поставлене завдання. Він подбає, щоб його робота відповідала цілі — привертала увагу, поліпшувала репутацію бренду та збільшувала рівень довіри.

Наші переваги

Звертаючись до компанії WayUp, ви отримуєте повний комплекс зі створення маркетингової продукції. Ми беремося за реалізацію будь-яких ідей на ранніх етапах — від збору інформації про компанію до друку фотографій, від розробки дизайнерських макетів до складання готової вивіски.
Співпраця з нашою командою має такі переваги:

  1. Широкий спектр послуг — працюємо з традиційною поліграфією, широкоформатним друком, сублімаційними технологіями та іншими виробничими процесами.
  2. Відсутність мінімального тиражу — приймаємо роздрібні замовлення від одного екземпляра. Надаємо знижки залежно від кількості.
  3. Відправка готових виробів по всій Україні — доступне транспортування «Новою Поштою»та«Укрпоштою».
  4. Робота з маркетинговою агенцією повного циклу — займаємося розробкою макетів, комерційною зйомкою, друком фото та виготовленням сувенірної продукції.
  5. Можливість відтермінування платежів на 30 днів для корпоративних клієнтів, надання підтверджувальних документів юридичним особам.

Куди звертатися за комерційною фотосесією в Україні?

Компанія WayUpдопоможе вам у створенні рекламних та маркетингових матеріалів. Ми пропонуємо вигідні ціни на професійну зйомку — студійну та виїзну. Ви також можете звернутися до нас за друком фотографій івиготовлення бізнес-подарунків. Щоб уточнити умови співпраці та отримати комерційну пропозицію, зв’яжіться з нашим менеджером за телефоном (097) 570-10-10.

Детальніше

Галерея

Контакти

Ми знаходимося за адресою:

м. Черкаси, вул. Шевченко, 170

+38 (093) 570 10 10

+38 (066) 570 10 10

+38 (097) 570 10 10

e-mail: info@way-up.com.ua

Напишіть нам