Чим корисні

Як замовити проект

Солнечное затмение
Розкажіть нам про проект

Повідомте нам про заплановану дату і свої побажання.

Більше інформації - краща пропозиція!

Узгодьте кошторис

У найкоротші терміни ми підготуємо детальний кошторис проекту з описом всіх необхідних параметрів та матеріалів.

Вам залишається лише узгодити.

Про нас

WayUp — рекламна компанія повного циклу. Наша команда дизайнерів та маркетологів генерує ідеї, які просувають бізнес клієнтів, роблячи їхні продукти більш яскравими та помітними. Реалізацією проєктів займається типографіяу Черкасах, яка здатна швидко виконувати замовлення будь-якої складності.

Наші послуги

Ми пропонуємо поліграфію та друк з нуля — від розробки макета за побажаннями клієнта до тиражування в потрібній кількості. Нашим клієнтам також доступна брендована продукція — ручки, чашки, худі та футболки, бланки, візитки, каталоги, теки тощо. Власний фотоцентрWayUp також працює зі складними комерційними замовленнями, виконуючи зйомку та друк на різних носіях — від звичайного паперу до спеціального полотна.

Якщо вас цікавить копіювальний центр типографії у Черкасах, ціни за кожний примірник будуть дуже вигідними завдяки ризографічній технології. Вона дає змогу швидко тиражувати прості вироби. Завдяки цьому ви отримаєте флаєри, листи, оголошення чи візитки дешево, зберігши високу якість готового продукту.

Рекламна агенція у Черкасах готова до комплексного супроводу вашого бізнесу. Наші спеціалісти створять для вас ефектний логотип компанії та яскраві етикетки товарів. Вони займуться розробкою мультимедійного контенту для сайту та наповненням сторінок у соціальних мережах. Обладнання для широкоформатного друку допоможе вам організувати зовнішню рекламу в Черкасах чи будь-якому іншому місті України.

Зручна типографія для кожного

Компанія WayUp також надає поліграфічні послуги в роздрібному сегменті — без мінімальної суми чи кількості примірників. Звернувшись до нас, ви можете роздрукувати документи в Черкасах, замовити сувенірну продукцію чи зробити друк фото на одягу. Сучасне обладнання для цифрового друку та наявність власного дизайнерського відділу дає нам змогу реалізовувати будь-які ідеї клієнтів.

Оперативна поліграфія швидко виконує замовлення. Ламінування документів у Черкасах, друк фото в невеликій кількості примірників та сканування документів зазвичай відбувається протягом кількох хвилин. Термін виконання масштабних завдань — від однієї години. Наші спеціалісти проконсультують вас щодо часу готовності матеріалів та зв’яжуться з вами, коли ви зможете їх отримати.

Переваги типографії WayUp

  1. Повний цикл виробництва — від створення ідеї до друку в поліграфії та виготовлення продукції.
  2. Широкий спектр послуг — працюємо з папером, фото, чашками, одягом та банерами.
  3. Роздріб без обмежень — друк у типографії від одного екземпляра, ламінування документів у Черкасах та багато іншого.
  4. Надання маркетингових послуг — розробка логотипу, брендування, наповнення сторінок компанії у соціальних мережах (SMM).
  5. Власна типографія у Черкасах — швидке виконання замовлень, дотримання термінів, легке масштабування тиражу.
  6. Відправка продукції поліграфічного центру, банерів та сувенірів із логотипами по всій території України «Новою Поштою» та «Укрпоштою».
  7. Відтермінування платежів до 30 днів для корпоративних клієнтів, надання підтверджувальних документів для юридичних осіб.

Наші досягнення

Рекламна агенція WayUp входить до групи компаній DKGroup. Серед досягнень нашої поліграфії у Черкасах варто назвати:

  • нагороду за найкращу упаковку та етикетку року разом із картонно-паперовою фабрикою «Папір-Мал»;
  • співпрацю з благодійним фондом «УРОЖАЙ», «Основною будівельною компанією», Малинським ДПК та «Українською макулатурною компанією»;
  • спільну роботу з Малинською ОТГ, Департаментом регіонального розвитку Черкаської ОДА та іншими державними установами.

Наші контакти

Щоб дізнатися більше про цифровий друк, виготовлення сувенірної продукції, брендування товарів, розробку логотипів та інші послуги компанії, зверніться до нас за телефоном (097) 570-10-10. Наші менеджери нададуть вам усі необхідні консультації та сформують вигідну комерційну пропозицію. Ви також можете завітати до офісуWayUp за адресою: м. Черкаси, вул. Благовісна, 195, оф. 205. Графік роботи — з понеділка до п’ятниці, з 9:00 до 17:00.

Детальніше

Наші новини

Контакти

Ми знаходимося за адресою:

м. Черкаси, вул. Шевченко, 170

+38 (093) 570 10 10

+38 (066) 570 10 10

+38 (097) 570 10 10

e-mail: info@way-up.com.ua

Напишіть нам