Дизайн та макетування

Маєте класну ідею, але не бачите оптимального шляху її реалізації? Тоді цю роботу краще довірити спеціалістам із поліграфічного дизайну. Вони створять комплексну айдентику вашого бренду з нуля, а також запропонують макети рекламної продукції — упаковки, одягу, сувенірів чи візиток на замовлення.

Основні етапи співпраці

Компанія WayUp — маркетингова агенція повного циклу. Ми починаємо свою роботу з бази — для створення візиток, принтів на одягу і навіть широкоформатних банерів нам достатньо ідеї. Процес співпраці з клієнтом виглядає так:

 1. Перша зустріч. Обговорюються побажання, спеціалісти збирають інформацію про бізнес замовника. Оформлюються попередні домовленості щодо термінів виконання робіт, вартості одного екземпляру та параметрів готової продукції. За необхідності ви можете замовити виготовлення візиток онлайн, без особистого візиту в офіс. Це дасть змогу заощадити ваш час і сили.
 2. На основі зібраних даних менеджер формує технічне завдання та передає його дизайнерам. Вони уточнюють рівень складності. Наприклад, зробити візитку можна за один день, а от розробка принта на замовлення для банера чи вантажної машини може зайняти більше тижня.
 3. Остаточні деталі співпраці узгоджуються з клієнтом, після чого стартує робочий процес. Дизайнери регулярно надають проміжні результати менеджеру, який контролює виконання завдання та проводить консультації з замовником. У разі необхідності вносяться правки, які допомагають якнайліпше реалізувати ідею.
 4. Після завершення роботи клієнту демонструється фінальний результат, який стає його інтелектуальною власністю. За потреби можна перейти до наступного етапу — виготовлення брендованої продукції. Звернувшись до нас, ви можете замовити футболку з принтом чи зробитидизайн візитки з нуля — отримавши ідею, ми швидко втілимо її у життя.

Види маркетингової продукції

Дизайнери компанії WayUp використовують практичний підхід до виконання поставлених завдань. Це означає, що вони створюють макети з прицілом на їхній подальший запуск у виробництво. Ми пропонуємо такі види брендованої продукції для корпоративних клієнтів:

 • поліграфію — листівки, оголошення, флаєри, дипломи, сертифікати, каталоги, буклети та ін. Ми запропонуємо вигідну ціну дизайну візиток з будь-яких матеріалів;
 • широкоформатну рекламу — вивіски, банери, білборди, розтяжки, прапори тощо;
 •  наліпки з плівки Oracal, які міцно тримаються на склі, металі, пластику, дереві та тканині;
 • принти на футболки, худі, шапки, сукні, кофти та інші види одягу;
 • брендування легкових та вантажних авто;
 • переносні конструкції — ростові фігури, штендери, ролапи, павуки;
 • кліше для бізнес-документів;
 • сувенірні товари та подарунки.

Команда WayUp спеціалізується на створенні айдентики для клієнтів — комплексного образу компанії у бізнес-середовищі. Ми готові до розробки логотипів, етикеток товарів, а також брендбуків у фірмовому стилі. Ви також можете замовити підготовку презентації до важливого заходу, щоб підсилити свою репутацію серед споживачів, клієнтів і конкурентів.

У нашому портфоліо також є багато проєктів для маркетингу в соціальних мережах. Це професійне оформлення та наповнення сторінок в Instagram, Facebook, Tik-Tok та сервісах платформи Google. Якщо вам потрібно замовити візитку чи принт на одяг, ми можемо самостійно зробити ідеальні фотографії чи відретушувати надані вами матеріали. Це дає змогу отримати продукцію бездоганної якості в найкоротші терміни.
Куди звернутися за розробкою дизайнерського макету в Україні?
Компанія WayUp пропонує комплексні послуги зі створення та виробництва брендованої продукції. Щоб замовити принт на футболку, автомобіль, бізнес-сувеніри чи візитки онлайн, зверніться до нас за телефоном (097) 570-10-10. Наші менеджери проконсультують вас, дадуть відповіді на питання щодо співпраці та сформують вигідну комерційну пропозицію.

Детальніше

Галерея

Контакти

Ми знаходимося за адресою:

м. Черкаси, вул. Шевченко, 170

+38 (093) 570 10 10

+38 (066) 570 10 10

+38 (097) 570 10 10

e-mail: info@way-up.com.ua

Напишіть нам