Друк широкоформатний

Друк на банерах, білбордах, сітілайтах та розтяжках — оптимальний варіант для зовнішньої реклами. Його також можна використовувати для виготовлення вивісок та внутрішніх конструкцій. Розповідаємо докладніше про особливості цієї послуги.

Виробничий процес

Компанія WayUpвикористовує цифрову технологію для друку банерів. Вона дає змогу швидко виконувати замовлення будь-якої складності. Її головна особливість — мінімальні витрати часу. Виріб буде готовий до використання протягом доби.

На відміну від офсету, цифрова технологія поєднується з широким спектром матеріалів, зокрема щільними та рельєфними. Це робить можливим фотодрук на полотні та виготовлення наклейок на плівці. Якісні фарби роблять продукцію яскравою та довговічною.

Перевага «цифри» полягає й у відсутності мінімального тиражу. Ви можете замовляти рекламні конструкції, картини чи інші вироби від одного екземпляра. Це дуже зручно для малого бізнесу та проведення разових заходів.

Основні види продукції

Найчастіше до нас звертаються для замовлення банерів, друк яких відбувається на щільних та міцних полімерних основах. Вони підходять для використання в якості рекламних, бар’єрних та декоративних конструкцій. Їх можна встановлювати як всередині приміщення, так і зовні.

Широкоформатний друк також підходить для виготовлення інших видів зовнішньої реклами:

  • білбордів — дошок великої площини, що розміщуються вздовж доріг;
  • сітілайтів — невеликих конструкцій із внутрішнім підсвічуванням;
  • штендерів — портативних розкладних щитів;
  • ростових фігур — картонних чи полімерних вирізок у вигляді силуету людини.

Ще одна популярна послуга — замовлення картини з фото. Для цього використовується традиційне полотно, ціна якого помірна порівняно з полімерною основою. Сучасні цифрові технології дають змогу відтворити знімок у найдрібніших деталях, зберігши унікальну фактуру матеріалу. Картина з фотографії на полотні стане чудовою прикрасою для інтер’єру будинку, квартири, офісного кабінету чи ресторану.

Широкоформатний друк підходить і для виготовлення наклейок на замовлення. Міцна плівка з клейкою основою добре тримається на металі, пластику, деревині, картоні та інших поверхнях. Друк наклейок використовують для брендування великих об’єктів — вхідних груп, вивісок, автомобілів, тролейбусів, вантажівок, контейнерів тощо.

Виготовлення рекламної продукції з нуля

WayUp — це команда досвідчених креативних дизайнерів. Якщо у вас є ідея, ми знайдемо оптимальний спосіб її втілення в життя. Звернувшись до нас, ви можете замовити картину на полотні, банер для зовнішнього оздоблення будівлі чи широкоформатний плакат для білборда.

На першому етапі відбувається консультація. Клієнт розповідає про свою ідею та надає інформацію про підприємство. Це дає змогу максимально точно адаптуватися до фірмового стилю та підвищити якість готового продукту. Під час замовлення наклейок чи сітілайтів менеджер ставить технічне завдання дизайнерам, які надають остаточні терміни та вартість реалізації проєкту.

Якщо ви хочете зробити фотоколаж на полотні, але не маєте потрібних матеріалів, ми надамо послуги виїзної зйомки та ретушування. Під час розробки макету ви отримаєте проміжні ескізи, що дасть змогу вчасно зробити правки та скорегувати робочий процес.

Ще одна перевага WayUp — можливість створення комплексної айдентики бренду, тобто його образу в актуальному бізнес-середовищі. Це поліпшить репутацію серед ділових партнерів, а також виділить продукти компанії серед аналогічних пропозицій конкурентів.

Де замовити широкоформатний друк в Україні?

Компанія WayUpзаймається виготовленням вивісок, конструкцій для зовнішньої реклами та іншої маркетингової продукції. Звернувшись до нас, ви можете замовити картину з фотографії на полотні, штендер, сітілайт чи розтяжку. Замовлення виконує наша типографія у Черкасах з доставкою по всій Україні. Щоб дізнатися більше про послуги компанії WayUp та отримати вигідну комерційну пропозицію, зв’яжіться з нашим менеджером за телефоном (097) 570-10-10.

Детальніше

Галерея

Контакти

Ми знаходимося за адресою:

м. Черкаси, вул. Шевченко, 170

+38 (093) 570 10 10

+38 (066) 570 10 10

+38 (097) 570 10 10

e-mail: info@way-up.com.ua

Напишіть нам