Поліграфія цифра та офсет

Якщо вам потрібно надрукувати фото, розтиражувати оголошення чи виготовити маркетингові матеріали, краще звернутися в типографію. Компанія WayUpпропонує сучасні методи друку брошур, каталогів та інших виробів — цифрові та офсетні. Розбираємося в особливостях застосування цих технологій та їхніх перевагах.

Офсетний друк: сучасна класика

У старих фільмах можна побачити, як виготовляють газети: стрічки протягують рулони паперу крізь складну систему валів. Така система використовується і в сучасних типографіях для друку буклетів, флаєрів та інших масових матеріалів.

Офсетне виготовлення візиток та оголошень побудовано за такою схемою:

 1. Дизайнер розробляє макет. Його відтворюють у вигляді пресформи з гуми чи гнучкого полімерного матеріалу.
 2. Заготовку закріплюють на вал, який обертається з фіксованою швидкістю. Кожен його оберт відповідає довжині готового виробу.
 3. Якщо друк на конвертах чи листівках потребує кількох кольорів, для них виготовляються індивідуальні форми, які закріплюються на валах.
 4. Під час робочого процесу на кожен із валів повільно подається фарба, яка заповнює порожній простір у пресформі.
 5. Проходячи через всю систему, заготовка поступово набуває кінцевого вигляду. Її розрізають на окремі екземпляри вручну або за допомогою машини.
 6. Після висихання фарби вироби готові до використання за призначенням.

Офсетний друк блокнотів та плакатів досі популярний. Головна причина — у надійності обладнання та економному використанні фарби. Це дає змогу отримати низьку собівартість великого тиражу. Крім того, замовляючи календарі до друку, ви отримуєте дуже якісні вироби з плавним переходом відтінків та рівними лініями.

Однак в офсету є свої мінуси. Тривалий виробничий цикл змушує очікувати замовлення до 2–4 днів. Якщо потрібно замовити візитки терміново, цей метод не підійде. Також є обмеження за мінімальним обсягом тиражу — він годиться для масового друку оголошень, але не для разового замовлення буклетів до конкретного заходу. Ще одне обмеження — специфічні вимоги до паперу, що обмежують вибір його щільності та типу поверхні.

Цифровий друк: доступна інновація

Ви могли мати справу з цією технологією, коли друкували фото з телефона. Цифрова технологія — це не один метод, а ціла група: струменевий, лазерний, ризографічний, сублімаційний та ін. Всі вони використовуються для виготовлення візиток, брошур та інших видів маркетингової продукції.

Кожній технології відповідає свій виробничий процес з унікальними особливостями. Але в них є і спільні риси. Під час друку цифрових фотографій пристрій отримує зображення в формі програмного коду. Вбудований процесор переводить його в набір команд для виконавчого механізму — струменевої головки, лазерного модуля чи термічної системи ризографу. У друку фотографій зображення розкладається на точки (пікселі). Від їхньої щільності (роздільної здатності) залежатиме якість готового виробу.

Сучасні цифрові пристрої працюють дуже швидко — отримані матеріали готові до використання за секунди чи хвилини. Тому ви можете замовити роздруківку фото та отримати їх у найкоротші терміни. Цифровий друк на самоклейній плівці чи виготовлення глянцевих єврофлаєрів дає змогу отримати такий самий рівень якості, як і офсетний метод. Основний мінус — висока собівартість великих тиражів. Саме тому «цифру» використовують, якщо потрібен друк фото А4 до 500 екземплярів.

Де замовити якісну поліграфію в Україні?

Компанія WayUpвикористовує сучасні методи виготовлення маркетингових, брендованих та сувенірних виробів. Звернувшись до нас, ви можете замовити друк фото недорого, виготовлення флаєрів та створення каталогів. Щоб обговорити деталі проєкту та отримати вигідну комерційну пропозицію, зв’яжіться з нашим менеджером за телефоном (097) 570-10-10.

 • Дизайн для брендування авто (легкових, вантажних).
 • Друк на рекламно-сувенірній продукції.
 • Розробка аватарів та обкладинок для всіх платформ Google, Instagram, Facebook, Tik-Tok.
 • Анімація.
 • Створення презентацій.
 • Ретуш зображення.

Маємо досвід у розробці етикеток та дизайну упаковки. Від ідеї до підготовки макету в друк, з дотриманням усіх правил та норм сучасних друкарень. Створення індивідуального стилю для вашого бізнесу повністю візьмемо на себе та створимо ідеальне фірмове пакування, логотип та все необхідне, аби створити незабутній дизайн для вашого бренду.

Детальніше

Галерея

Контакти

Ми знаходимося за адресою:

м. Черкаси, вул. Шевченко, 170

+38 (093) 570 10 10

+38 (066) 570 10 10

+38 (097) 570 10 10

e-mail: info@way-up.com.ua

Напишіть нам