Оскар

Розкіш, гламур, яскраві емоції і круті фото – все це вечірка в стилі церемонії «Оскар».
Завдяки блискучій організації новорічного корпоративу в стилі «Оскар», WayUpEvent подарував справжнє феєричне шоу з барвистими декораціями, музикою з популярних кінофільмів і фантастичною розважальною програмою.

Вечорниці

З нами корпоратив буде вдалим: неповторний колорит українського народу, смачна українська кухня та справжні народні напої, молода запалююча енергія народного фольклору, козацькі забави, посиденьки з піснями та захоплюючі танці, парубочі хитрощі та дівочі секрети, майстер-класи з народних ремесел, – все це наша компанія втілила на новорічному корпоративі в ресторані «Дикий Хутір», що знаходиться в Холодному Яру.

Combak 90

Здається, дев’яності закінчилися ось тільки вчора, але вже пройшло чимало років. Ми всі згадуємо цей період з ностальгією за минулими часами. Корпоративна вечірка в стилі 90-х – це машина часу, яка перенесла наших клієнтів в молодість, юність, а когось і в дитинство. І, щоб ця машина спрацювала на сто відсотків, наша команда продумала всі моменти свята відповідно до специфіки 90-х.

Cherkago

WayUpEvent знає, що азартному і веселому колективу до душі припаде гангстерська вечірка – корпоратив у стилі Чикаго, де можна віртуально перенестися в небезпечну романтичну атмосферу минулого з фатальними привабливими красунями і авантюристами, банкірами і грабіжниками. Такий костюмований вечір під девізом «Мафія безсмертна» нікого не залишить байдужим і надовго залишиться в пам’яті всіх учасників.